Jak dodać quiz na swojej stronie?

  • Poziom trudności:

Popularność zyskują te witryny, które potrafią otworzyć się na odwiedzających przygotowując dla nich coś wyjątkowego. Dlatego – o ile ktoś ma czas na dbanie o społeczność gromadzącą się wokół witryny – zawsze zachęcam do otwarcia komentarzy oraz skorzystania z innych dostępnych sposobów na aktywizację czytelników. Jednym z takich sposobów jest przygotowanie quizu.

Zanim rozpoczniesz czytać poniższy materiał zachęcam Cię do przetestowania quizu, który będziesz mógł samodzielnie wykonać. Po jego stworzeniu zaproponuję pewne podrasowanie, ale o tym później.

Znajdziesz poniżej trzy pytania i po pięć odpowiedzi. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna. Musisz udzielić odpowiedzi przed przejściem do kolejnego pytania. Nie masz możliwości w tej edycji powrotu do poprzednich pytań. Poprawną odpowiedź poznasz od razu po wybraniu jednej i kliknięciu na przycisk „Sprawdź”. Powodzenia!

Z powodzeniem korzystam na prywatnym blogu z wtyczki, która posiada naprawdę bardzo dużo możliwości w przygotowywaniu zaawansowanego, kilkustopniowego quizu. W poniższym kursie zaprezentuję Ci prezentację najciekawszych funkcjonalności wtyczki, pokażę w jaki sposób poprawić wygląd w nowo stworzonym quizie przy pomocy kodu CSS oraz zaprezentuję kilka rodzajów quizu.

== CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ ==

Dostęp do Treści Premium!

Zapłać 20 PLN i skorzystaj z tego oraz innych artykułów Premium przez cały rok . To mniej niż 30 gr. za artykuł!

Odblokuj
Sprawdź
Zapoznałem się z regulaminem.

UDOSTĘPNIJ