Kurs „WordPress dla Ciebie”

Zarządzaj sprawnie swoją stroną

WordPress dla Ciebie

Kurs dla początkujących

Zarządzasz prywatnie lub zawodowo stroną na WP? Chcesz poznać podstawy zarządzania stronami internetowymi? Przygotowałem kurs, który usystematyzuje Twoją wiedzę i pomoże w biegłym poruszaniu się po kokpicie WordPressa.

Kim jestem?


Cześć! Nazywam się Kamil Lipiński.

Od 8 lat buduję strony na WordPressie, wspieram klientów w rozwijaniu ich witryn, aktualizowaniu WP oraz szukam dogodnych rozwiązań, tam gdzie ktoś inny powiedział „nie da się”.

Wykonałem w sumie ponad 250 witryn internetowych i niezliczoną ilość poprawek do stron już istniejących. Swoją wiedzą w zakresie obsługi WordPressa chcę podzielić się z innymi, dlatego w wolnym czasie prowadzę edukacyjny serwis 500sekund.pl.

Po godzinach pochłaniam Netflixowe seriale i gram na konsoli.


Kurs „WordPress dla Ciebie” to:

slajd-1
slajd-2
previous arrow
next arrow

Dlaczego stworzyłem „WordPress dla Ciebie”?

Po kilku latach przygotowywania stron dla klientów oraz przeprowadzania szkoleń z obsługi WP zauważyłem, że wiele osób, które edytują treści nie czują się swobodnie podczas zarządzania swoim WordPressem. Zabrakło mi w sieci dokładnego kursu dla początkujących, prowadzącego krok po kroku po zawiłościach kokpitu, pokazującego jak rozwijać swoją stronę i jak uniknąć pułapki nadmiaru wtyczek spowalniających witrynę. Te wszystkie informacje umieściłem w kursie „WordPress dla Ciebie” (WDC).

   Pierwsza lekcja gratis

Kurs w liczbach:

20

lekcji

w sposób szczegółowy opisujące najważniejsze zagadnienia WordPressa,
ale także zawierające wiele porad dotyczących funkcjonowania w social media, dbania o SEO i szukania sposobów na wypromowanie własnej strony

110

nagrań

w formie krótkich prezentacji ekranu opisujących jak krok po kroku osiągnąć określoną funkcjonalność – w formie uzupełnienia do instrukcji tekstowej
(przygotowane w taki sposób, aby maksymalnie zaoszczędzić Twój czas)

320

tys. znaków

opublikowane lekcje są bogate w unikatowe treści, a cały kurs z powodu bardzo szczegółowego podejścia do tematu jest większy niż niejeden papierowy podręcznik dotyczący WordPressa

12

miesięcy

wykupując kurs otrzymujesz natychmiastowy dostęp do wszystkich zawartych w nim treści na cały rok. Dzięki temu będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby utrwalić zdobytą tu wiedzę.

Co wyróżnia ten kurs:

 • innowacyjna forma – kurs nie zawiera tradycyjnych materiałów wideo, bo szukanie istotnych treści w kilkudziesięciominutowym nagraniu nie jest ani trochę wygodne. Postawiłem na krótkie nagrania ekranu oraz przejrzystą instrukcję uzupełnioną o zrzuty ekranu i infografiki, aby treści które przedstawiam można było łatwo przyswoić.

  Zobacz przykład z 16 lekcji dotyczący SEO

 • instrukcja pisana pod Ciebie – dzięki personalizacji, o której piszę więcej w 1 lekcji wpisujesz raz adres swojej strony i otrzymujesz cały kurs przygotowany bezpośrednio pod Ciebie. Jeśli piszę o ustawieniach WP to podaję linka, który prowadzi bezpośrednio do ustawień Twojej strony. Nie musisz ich samodzielnie szukać, więc skracasz sobie drogę do zmian na stronie.
 • rozwiązuje konkretne problemy – w wielu lekcjach pod koniec znajduje się spis najczęstszych problemów związanych z omawianym zagadnieniem oraz instrukcja ich rozwiązania

  Przejdź do spisu treści

Nawet jeśli korzystasz z WP już kilka lat, zapewniam Cię, że lektura poszczególnych lekcji pozwoli przenieść Twoje umiejętności na wyższy poziom.

Kurs rekomendują:

Czy ktoś oprócz Ciebie i mnie korzysta z WP?

Wyobrażasz sobie, że wg danych z 2015 roku co czwarta strona internetowa oparta jest o silnik WordPressa? Stał się on niezaprzeczalnym królem Internetu. Bogactwo tego narzędzia sprawia, że sięgają po nie zarówno specjaliści, którzy budują na jego podstawie zaawansowane portale, jak również mniejsi twórcy, często przechodzący z darmowych platform blogowych na własny serwer. Wśród znanych i rozpoznawalnych marek, które wykorzystują WP, znajdują się, na przykład:

Oficjalna witryna Białego Domu

Platforma blogowa PlayStation

Platforma blogowa National Geographic

Newsroom Facebooka

Unicef z Wielkiej Brytanii

Oficjalna witryna Poczty Polskiej

WP jako narzędzie, którym posługujesz się publikując treści w sieci, jest jedną z lepszych alternatyw wśród innych systemów do zarządzania treścią i najprawdopodobniej niewiele się w tej materii zmieni w ciągu najbliższych kilku lat. W niedalekiej przyszłości zamierzam opublikować kurs pomagający rozbudować witrynę na WP, a w dalszej kolejności – kurs tworzenia takiej strony od podstaw. Jeśli temat Cię interesuje, zostaw swój adres mailowy. Dzięki temu będziesz wiedzieć o powstaniu takiego kursu jako pierwszy.

Pozostańmy w kontakcie

Wpisz poniżej swoje dane aby dostać powiadomienie o nowej lekcji.

Zanim zaczniesz wertować pierwszą lekcję i – mam nadzieję – podejmiesz decyzję o zakupie kursu chciałbym wytłumaczyć się z pewnego zabiegu. Ponieważ niektóre fragmenty kursu “Wordpress dla Ciebie” dotyczą tematów wykraczających poza standardowe zarządzenie WP, dlatego – aby zachować spójność ustalonej tematyki – umieszczam w lekcjach linki do płatnych treści premium dostępnych w innej części witryny 500sekund.pl. Nie są one konieczne, aby przejść cały kurs podstawowy ale stanowią dopełnienie o zaawansowaną obsługę WP. Kupując pakiet Premium uzyskujesz dostęp także do tych dodatkowych treści.

Jestem pewien swojego produktu, dlatego daję Ci możliwość rezygnacji z dostępu jeśli „WordPress dla Ciebie” nie spełni Twoich oczekiwań. W ciągu 30 dni od dnia zakupu możesz otrzymać pełen zwrot środków. Nie musisz podawać żadnego powodu. Liczę jednak na to, że materiały, które przygotowuję przypadną Ci do gustu i podniesiesz umiejętności obsługi WordPressa na wyższy poziom.

Wybierz swój pakiet:

Start

Dla początkujących

59
PLN
 • kurs „WordPress dla Ciebie”
 • aktualizacje kursu
 • dostęp na 365 dni

Wybierz

Premium

Dla początkujących i średniozaawansowanych

79
PLN
 • kurs „WordPress dla Ciebie”
 • dostęp do 69 dodatkowych treści premium
 • aktualizacje kursu
 • dostęp na 365 dni

Wybierz

Premium + Support

Dla początkujących z dodatkowym wsparciem

179
PLN
 • dostęp do wszystkich materiałów
 • godzinna konsultacja
 • dostęp na 365 dni

Wybierz

Promocja trwa jeszcze tylko:

Promocja trwa jeszcze tylko:

-1549dni -18godzin -13minut -42sekund

Spis treści:

Nie przedłużając, zapraszam do wertowania spisu treści i przejścia do pierwszej (darmowej) lekcji kursu.

Spis treści:

Masz ochotę na więcej?

Mówią, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli po przeczytaniu wszystkich lekcji, czujesz pewien niedosyt i potrzebujesz więcej treści – sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie wśród dodatkowych materiałów (wykraczających poza ten kurs) w ramach Treści Premium:

   Sprawdź inspiracje

Jeżeli dostrzegasz w kursie jakieś braki, obszary, o których warto byłoby potraktować szerzej – zapraszam do podzielenia się uwagami. Chętnie wprowadzę poprawki do bieżącego kursu.

Potrzebujesz fachowego wsparcia?

Jeśli potrzebujesz wsparcia specjalisty do stworzenia lub administracji swojej witryny, napisz do mnie na adres biuro@create24.pl i możliwie precyzyjnie opisz czego potrzebujesz. Obiecuję odezwać się możliwie szybko i przesłać Ci ofertę.

Możesz też odwiedzić moją stronę firmową:

PS Wiem, wiem, szewc bez butów chodzi. Jeśli potrzeba to podeślę linki do ostatnio zrealizowanych projektów. 🙂

Jeśli znalazłeś literówkę, daj mi znać, zaznaczając ten tekst i naciskającCtrl+Enter.

UDOSTĘPNIJ