Wspieraj 500 sekund

Jeśli doceniasz to co robię dla społeczności WordPressa, możesz wykonać przelew na dowolną kwotę aby pomóc w dalszym rozwoju portalu edukacyjnego 500sekund.pl. Bardzo Ci dziękuję za każdą złotówkę, bo dzięki niej mogę przygotowywać jeszcze lepsze materiały i częściej publikować nowe treści.

Wspieraj wartościowe treści

Jeśli zależy Ci na rozwoju tego miejsca, możesz wesprzeć donacją 500sekund.pl. Stałe przelewy pomogą mi więcej czasu poświęcać na przygotowywanie wartościowych materiałów.

PLN Wspieram
Sprawdź
Zapoznałem się z regulaminem.

Jeśli jesteś tu, aby wykonać jeden przelew zamiast kilku w ramach zakupu kilku kursów, to proszę byś wpisał określoną kwotę:

129.00 PLN – w przypadku zakupu Treści Premium oraz kursu „WordPress dla Ciebie”
229.00 PLN – w przypadku zakupu Treści Premium, kursu „WordPress dla Ciebie” oraz konsultacji telefonicznych

… i poczekał cierpliwie na odpowiedź. Tego typu dostępy muszę przyznawać ręcznie, więc w dniach roboczych między godz. 9 a 17 możesz się spodziewać reakcji w ciągu maksymalnie kilku godzin, a w weekendy – do 24 godz. Staram się dawać taki dostęp od razu po otrzymaniu informacji o płatności, więc pewnie w większości przypadków czas oczekiwania wyniesie kilka lub kilkanaście minut. Po przyznaniu dostępu powiadomię Cię o tym fakcie w wiadomości.

UDOSTĘPNIJ