Komentarze

– lekcja 10 –

Komentarze są – po publikowaniu postów – jedną z ważniejszych funkcjonalności dostępnych na blogach. Dzięki nim każdy, kto przeczyta Twój artykuł, może na niego zareagować: coś dopowiedzieć, podziękować, nie zgodzić się. Co prawda w podobny sposób można zareagować pisząc do autora tekstu maila, ale wiadomość mailowa różni się od komentarza tym, że napisany komentarz jest publiczny i połączony z tekstem.

Komentarze to papierek lakmusowy dla reklamodawców, którzy m.in. na podstawie zaangażowania czytelników oceniają wartość witryny. Jeśli więc napiszesz coś porywającego/kontrowersyjnego/wyjątkowo odkrywczego i zostaniesz zasypany komentarzami pod Twoim tekstem, pamiętaj że ten tekst zawiera wartość dla marketerów szukających nowych przestrzeni reklamowych.

Dobrze jest posiadać elementarną wiedzę na temat rodzajów dostępnych mechanizmów komentarzy, aby w razie potrzeby zmienić najczęściej używany model prezentacji komentarzy na inny i tym samym uniknąć dodatkowych kosztów lub uciążliwych reklam.

Dostęp do kursu
"WordPress dla Ciebie"

Za jedyne 59 PLN masz dostęp na 365 dni do kompleksowego kursu podstaw WordPressa.

Odblokuj
Sprawdź
Zapoznałem się z regulaminem.

Jeśli znalazłeś literówkę, daj mi znać, zaznaczając ten tekst i naciskającCtrl+Enter.

UDOSTĘPNIJ