Masz bloga? Skorzystaj z darmowego dostępu!

Bloger jest uznawany za człowieka od wszystkiego. Powinien dobrze pisać, potrafić wypromować własne teksty, potrafić współpracować z dużymi i mniejszymi markami, czuć się w social media jak ryba w wodzie i w dodatku być jeszcze programistą, grafikiem i fotografem. Wszyscy naokoło mówią, że masz być człowiekiem orkiestrą i przypuszczam, że sytuacja w jakiej się znalazłeś jest dla Ciebie bardzo trudna. Szczególnie że wraz z założeniem bloga nie otrzymujesz pakietu konkretnej wiedzy tylko wszystkiego musisz się dowiadywać samodzielnie. Na pewnym etapie blogowania do realizacji niektórych zadań warto możesz zatrudnić specjalistę aby chociaż część zadań przekazać dalej. Jest to jednak kosztowne rozwiązanie, a decyzja o jego podjęciu jest jeszcze trudniejsza jeśli Twój blog nie przynosi jeszcze profitów.

Dlatego właśnie mam dla Ciebie propozycję. Wybierz kilka (max. 5) płatnych materiałów, które mogą Ci się przydać podczas rozwoju bloga. Jeśli nie znalazłeś interesujących Cię materiałów, skorzystaj z formularza i zgłoś własny temat lub napisz na kontakt@500sekund.pl czego szukasz. W mailu zwrotnym otrzymasz kod uprawniający do odblokowania za darmo interesujących Cię treści. Skorzystaj z nich kiedy chcesz i dodaj nową funkcjonalność do Twojego bloga. Zachęcam Cię do przejrzenia podstrony Inspiracje.

W zamian mam do Ciebie prośbę. Czy mógłbyś wspomnieć na swoim blogu o platformie 500 sekund, ocenić jej przydatność w swoim środowisku? A może masz jeszcze inny pomysł na to jak trafić z serwisem do większego grona odbiorców? Jestem otwarty na wszystkie propozycje. To jak, umowa stoi?

Jeśli jesteś zainteresowany – wyślij wiadomość przez formularz poniżej:
    W razie pytań złap mnie na czacie lub napisz maila na kontakt@500sekund.pl.

    Jeśli znalazłeś literówkę, daj mi znać, zaznaczając ten tekst i naciskającCtrl+Enter.

    UDOSTĘPNIJ