Jak zarejestrować stronę w Seopilot.pl?

 • Poziom trudności:

Pomogłem rozwiązać Twój problem? Wspieraj moje działania bym pisał więcej:

Sposobów na zarabianie w sieci poprzez reklamy umieszczane na stronie jest wiele. Poniżej przedstawiam jedną ze skuteczniejszych metod na stały zarobek czyli udostępnienie przestrzeni reklamowej w ramach serwisu Seopilot. Będzie wszystko to, co Was interesuje – od instalacji, przez weryfikację strony na konkretnych zarobkach kończąc.

Seopilot to jedyny znany mi system udostępniania przestrzeni reklamowej na stronie, który gwarantuje stałe zarobki. Zarówno Google AdSense jak i większość programów partnerskich pozwalają na zarobek dopiero wtedy, kiedy ktoś wykona konkretną akcję: kliknie w link, dokona zakupu, zapisze się na newslettera. Tu Twoje zarobki nie są zależne od podejmowanej akcji.

01

Jak zarejestrować się i wprowadzić swoją stronę do systemu?

 1. Aby rozpocząć wejdź na stronę seopilot.pl i zarejestruj się. Formularz nie jest bardzo złożony, więc nie powinien sprawić Ci problemu.
  02
 2. Po rejestracji i zalogowaniu się przejdź do panelu „Dla wydawcy”. Nie będziesz miał na liście żadnej strony, u mnie na zrzucie ekranu widnieją dwie strony. Rozmyłem wszystkie kwoty, bo o nich napiszę później.
  03
 3. Po kliknięciu „dodaj serwis” wystarczy, że podasz adres strony, tematykę i sposób sprzedaży. Twoja strona musi jeszcze przejść weryfikację. Aby mieć zatwierdzony status powinieneś osadzić testowy kod reklamowy w widocznym miejscu na stronie głównej i podstronach. Wskazówki jak to zrobić wyświetlą się po dopisaniu strony do panelu Wydawców.
 4. Aby w łatwy sposób zaimplementować kod reklamowy na stronie możesz zainstalować wtyczkę Seopilot i dodać box reklamowy w formie widgetu w sidebarze. Jeśli pojawią się problemy, możesz umieścić kod reklamowy w PHP przy pomocy wtyczki PHP Code Widget.
 5. SeoPilot udostępnia testowy kod reklamowy widoczny na stronie jeszcze przed weryfikacją witryny w systemie. Ten kod różni się od kodu właściwego. Pamiętaj aby testując jak będzie wyglądała reklama na Twoim blogu wrócić do kodu pierwotnego tak aby Twoja witryna była bez przeszkód zweryfikowana.
 6. Jeśli SeoPilot odrzuci Twoją witrynę (pod uwagę branych jest 30 różnych kryteriów jakościowych) możesz spróbować dodać inną stronę albo zgłosić tą samą ponownie po 30 dniach od daty odrzucenia.

Ile można zarobić na SeoPilot?

Zarabiasz w serwisie SeoPilot już w pierwszym dniu po akceptacji Twojej witryny. Do Twojej strony zostanie przypisana stawka która będzie naliczana każdego dnia. Jestem w programie SeoPilot od lutego 2012 (z małą przerwą w 2013 kiedy na pewien czas moja strona wyleciała z grona Wydawców, data ponownego wydania to 3.05.2o13) i wiem na pewno że czasy dobrego zarabiania na tym programie mam już za sobą. Zobaczcie moje dzienne zarobki w czerwcu 2012 r.

04Czerwiec 2012 był rekordowy. Zaczynałem w programie ze stawką ponad 1 zł. na dzień.  W połowie 2013 roku SeoPilot zaczął intensywnie promować swój serwis co zaowocowało wyższymi stawkami dla Wydawców. Miesięcznie udawało się zarobić ok. 130 zł i więcej. Niektórzy wyciągali nawet ponad 1000 zł. Tak jak widzicie, po kilku miesiącach uczestnictwa w programie wypłaciłem ponad 500 zł. Później stawki uległy zmianie i obecnie przy dwóch serwisach udaje się zarobić niecałą złotówkę dziennie (63 gr.  jeden serwis i 29 gr. drugi).

Wielu użytkowników odeszło dostając ciągłe informacje o obniżce stawek. Moim zdaniem warto zostać i korzystać z tego co udostępnia SP. Wypłaty są możliwe po osiągnięciu pułapu 50 zł.

W artykule został umieszczony link referencyjny w ramach systemu poleconych oferowanego przez SeoPilot. Chodzi o to, że jeśli będziesz zarabiać przy pomocy tego systemu to dodatkowo SP naliczy mi prowizję za polecenie. Jeśli nie przeszkadza Ci taka forma wynagrodzenia za przygotowanie artykułu to kliknij tutaj i zarejestruj się. Możesz też skopiować adres seopilot.pl do przeglądarki i rejestrować się bez przekazywania prowizji.

UDOSTĘPNIJ

Pomogłem rozwiązać Twój problem? Wspieraj moje działania bym pisał więcej:

WordPress dla początkujących