Jak wygląda proces zakupu?

Zakupu pojedynczego Kursu lub dostępu do Treści Premium jest prosty i nie powinien sprawić Ci najmniejszego problemu. Uzyskanie dostępu wiąże się z podaniem adresu mailowego i zrealizowaniem przelewu, a całość nie trwa dłużej niż minutę. Zobacz krok po kroku jak wygląda zakup dostępu do kursu “WordPress dla Ciebie” przy pomocy płatności BLIKIEM:

Oczywiście oprócz BLIKA masz także możliwość wykonania przelewu innymi formami płatności:

Po dokonaniu płatności i kliknięciu na przycisk

a następnie

zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę z której dokonywałeś zakupu i dotychczas zablokowane treści najprawdopodobniej odblokują się same. Gdybyś jednak z powodu ustawień przeglądarki nie miał dostępu do treści, wtedy w oknie dostępu wpisz raz jeszcze adres mailowy podawany na początku zakupu i wciśnij przycisk Odblokuj:

Pamiętaj, że Twoim hasłem dostępowym do treści jest podany przez Ciebie adres mailowy. W momencie opłacenia kursu otrzymasz wiadomość mailową, która będzie zawierała adres e-email, który odblokowuje treści oraz informację o tym, do kiedy Twoje konto jest ważne:


Jak wygląda łączony proces zakupu?

Jeśli zdecydowałeś się uzyskać dostęp do wszystkich Treści Premium oraz Kursu “WordPress dla Ciebie” lub do Treści Premium, kursu i konsultacji telefonicznej wtedy zamiast klasycznego okna dostępu do kursu zobaczysz okno zawierające dwie opcje: Zaloguj się oraz Wykup.

Jeśli masz już dostęp – po wybraniu pierwszej z nich i wpisaniu adresu e-mail będziesz mógł przejść do części strony, która Cię interesuje i korzystać z treści ukrytych dotychczas za bramką płatności.

Jeśli jednak nie masz dostępu – po wybraniu opcji Wykup (w zależności od wybranego przez Ciebie wariantu pojawią się do wyboru dwie lub trzy dodatkowe możliwości):

Dalszy proces wygląda analogicznie jak na przykładzie na początku strony.

Opłacając Treści Premium uzyskujesz dostęp do prawie 70 artykułów dla osób początkujących i średniozaawansowanych pozwalających rozbudować swoją stronę w WordPressie.

Opłacając Kurs “WordPress dla Ciebie” uzyskujesz dostęp do wszystkich materiałów kursowych dostępnych poprzez stronę WDC.

Opłacając Konsultację telefoniczną otrzymujesz mój nr telefonu oraz kontakt mailowy w celu ustalenia dogodnego terminu godzinnej konsultacji telefonicznej. Najlepiej byłoby, gdybyś mógł sobie w tym czasie zorganizować spokojną godzinę przed komputerem bez rozproszeń tak, abyśmy mogli w pełni z tego czasu skorzystać.

Niestety nie ma na ten moment możliwości zakupu kilku kursów przy pomocy jednego przelewu z natychmiastowym odblokowaniem treści. Zamiast tego, jeśli nade wszystko cenisz sobie wygodę, a na dostęp do kursów możesz poczekać kilka lub kilkanaście godzin, zapraszam Cię do zakładki Wspieraj 500 sekund.

Możesz w tym miejscu wykonać jeden przelew zamiast kilku w ramach zakupu kilku kursów. Abym nie miał wątpliwości czego dotyczy przelew proszę byś wpisał określoną kwotę:

89.00 PLN – w przypadku zakupu Treści Premium oraz kursu “WordPress dla Ciebie”
189.00 PLN – w przypadku zakupu Treści Premiumkursu “WordPress dla Ciebie” oraz konsultacji telefonicznej

… i poczekał cierpliwie na odpowiedź. Tego typu dostępy muszę przyznawać ręcznie, więc w dniach roboczych między godz. 9 a 17 możesz się spodziewać reakcji w ciągu maksymalnie kilku godzin, a w weekendy – do 24 godz. Staram się dawać taki dostęp od razu po otrzymaniu informacji o płatności, więc pewnie w większości przypadków czas oczekiwania wyniesie kilka lub kilkanaście minut. Po przyznaniu dostępu powiadomię Cię o tym fakcie w wiadomości.

UDOSTĘPNIJ