Jak wygląda proces zakupu?

Zakupu pojedynczego Kursu lub dostępu do Treści Premium jest prosty i nie powinien sprawić Ci najmniejszego problemu. Uzyskanie dostępu wiąże się z podaniem adresu mailowego i zrealizowaniem przelewu, a całość nie trwa dłużej niż minutę. Zobacz krok po kroku jak wygląda zakup dostępu do kursu „WordPress dla Ciebie” przy pomocy płatności BLIKIEM (nie przejmuj się, kurs w momencie startu kiedy był zrealizowany w 25% kosztował mniej niż obecnie):

Oczywiście oprócz BLIKA masz także możliwość wykonania przelewu innymi formami płatności:

Po dokonaniu płatności i kliknięciu na przycisk

a następnie

zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę z której dokonywałeś zakupu i dotychczas zablokowane treści najprawdopodobniej odblokują się same. Gdybyś jednak z powodu ustawień przeglądarki nie miał dostępu do treści, wtedy w oknie dostępu wpisz raz jeszcze adres mailowy podawany na początku zakupu i wciśnij przycisk Odblokuj:

Pamiętaj, że Twoim hasłem dostępowym do treści jest podany przez Ciebie adres mailowy. W momencie opłacenia kursu otrzymasz wiadomość mailową, która będzie zawierała adres e-email, który odblokowuje treści oraz informację o tym, do kiedy Twoje konto jest ważne:


Jak mogę kupić kurs jeśli nie ma mojego banku?

W tej sytuacji możesz wykonać tradycyjny przelew na dane:

Create24 Kamil Lipiński
ul. Wyszogrodzka 8/125
03-337 Warszawa

mBank 98 1140 2004 0000 3302 7337 3164

Po wykonaniu przelewu prześlij krótkiego maila na kontakt@500sekund.pl w którym podaj:

  • dane do faktury: firma/imię i nazwisko, adres, kod pocztowy i miejscowość, numer NIP w przypadku faktury na firmę
  • załącznik z potwierdzeniem płatności
  • adres mailowy na który chcesz mieć odblokowany dostęp do kursu

W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie odblokowania dostępu do kursu.


Jak wygląda łączony proces zakupu?

Jeśli zdecydowałeś się uzyskać dostęp do wszystkich Treści Premium oraz Kursu „WordPress dla Ciebie” lub do Treści Premium, kursu i konsultacji telefonicznej wtedy zamiast klasycznego okna dostępu do kursu zobaczysz okno zawierające dwie opcje: Zaloguj się oraz Wykup.

Od tego czy już jesteś po zakupie zależy Twój następny wybór.

W sytuacji w której już jesteś po zakupie kursu – po wybraniu opcji Zaloguj się i wpisaniu adresu e-mail będziesz mógł przejść do części strony, która Cię interesuje i korzystać z treści ukrytych dotychczas za bramką płatności.

W razie gdybyś był jeszcze przed zakupem – po wybraniu opcji Wykup (w zależności od wybranego przez Ciebie wariantu pojawią się do wyboru dwie lub trzy dodatkowe możliwości):

Dalszy proces wygląda analogicznie jak na przykładzie na początku strony.

Opłacając Treści Premium uzyskujesz dostęp do prawie 70 artykułów dla osób początkujących i średniozaawansowanych pozwalających rozbudować swoją stronę w WordPressie.

Opłacając Kurs „WordPress dla Ciebie” uzyskujesz dostęp do wszystkich materiałów kursowych dostępnych poprzez stronę WDC.

Opłacając Konsultację telefoniczną otrzymujesz mój nr telefonu oraz kontakt mailowy w celu ustalenia dogodnego terminu godzinnej konsultacji telefonicznej. Najlepiej byłoby, gdybyś mógł sobie w tym czasie zorganizować spokojną godzinę przed komputerem bez rozproszeń tak, abyśmy mogli w pełni z tego czasu skorzystać.

Niestety nie ma na ten moment możliwości zakupu kilku kursów przy pomocy jednego przelewu z natychmiastowym odblokowaniem treści. Zamiast tego, jeśli nade wszystko cenisz sobie wygodę, a na dostęp do kursów możesz poczekać kilka lub kilkanaście godzin, zapraszam Cię do zakładki Wspieraj 500 sekund.

Możesz w tym miejscu wykonać jeden przelew zamiast kilku w ramach zakupu kilku kursów. Abym nie miał wątpliwości czego dotyczy przelew proszę byś wpisał określoną kwotę:

79.00 PLN – w przypadku zakupu Treści Premium oraz kursu “WordPress dla Ciebie”
179.00 PLN – w przypadku zakupu Treści Premiumkursu “WordPress dla Ciebie” oraz konsultacji telefonicznej

… i poczekał cierpliwie na odpowiedź. Tego typu dostępy muszę przyznawać ręcznie, więc w dniach roboczych między godz. 9 a 17 możesz się spodziewać reakcji w ciągu maksymalnie kilku godzin, a w weekendy – do 24 godz. Staram się dawać taki dostęp od razu po otrzymaniu informacji o płatności, więc pewnie w większości przypadków czas oczekiwania wyniesie kilka lub kilkanaście minut. Po przyznaniu dostępu powiadomię Cię o tym fakcie w wiadomości.

UDOSTĘPNIJ