Jak dodawać w WordPressie ładne przyciski z ikonami?

  • Poziom trudności:

Na podstronach zawierający plik do pobrania albo we wpisach, które mają na celu zachęcanie czytelników do przejścia na inną stronę kluczową rolę odrywają ładne przyciski. Pisząc ładne mam na myśli takie, które będą się wyróżniały kolorem, krojem oraz ikoną, która będzie sugerowała zawartość kryjącą się za przyciskiem. WordPress domyślnie nie posiada opcji dodawania przykuwających uwagę przycisków, ale są sposoby aby taką funkcjonalność dodać.

Zanim napiszę kilka słów więcej na temat wygody korzystania z tego rozwiązania zobacz jak prezentuje się kilka przycisków, które zrobiłem w 2 minuty przy pomocy nowej funkcjonalności:

ladne-przyciski

Od pewnego czasu korzystam z tego rozwiązania i muszę przyznać, że bardzo przypadło mi ono do gustu. Przyciski, które mogę dodawać z poziomu edytora wizualnego w łatwy sposób można edytować, nie sprawia większego problemu zmiana rozmiaru, ikony, koloru czy zaokrąglenie rogów. W dodatku link do przycisku mogę zmieniać zarówno przy pomocy dodatkowego przycisku w edytorze lub przy pomocy znanego każdemu przycisku wstaw/edytuj odnośnik.

== CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ ==

Dostęp do Treści Premium!

Zapłać 20 PLN i skorzystaj z tego oraz innych artykułów Premium przez cały rok . To mniej niż 30 gr. za artykuł!

Odblokuj
Sprawdź
Zapoznałem się z regulaminem.

UDOSTĘPNIJ